Metki
do ubrań
zawieszki

Efektowne metki do ubrań,
zawieszki podkreślają jakość towaru.
Budują pozytywny wizerunek
Twojego sklepu internetowego

BiB Olsztyn poleca efektowne metki do ubrań, zawieszki produktowe, etykiety, które zwiększą zysk Twojego Sklepu.

Zadzwoń 694 668 186

Pewne jest, że zawieszka, metka, etykieta... muszą być atrakcyjne. Dzięki nim zdobywamy uwagę odbiorcy i dajemy się poznać. Im dłuższy kontakt z komunikacją, którą tworzymy, tym większa szansa na zapamiętanie i zakup naszego produktu po raz kolejny. Warto zadbać o pozytywny efekt, który w konsekwencji przyniesie zyski.

Metki do ubrań. Estetyka i marketing

Wygląd metki do ubrań (zawieszki) poprawia nastrój...i nie tylko

Dla wielu osób zakupy są metodą na poprawę nastroju. Przynoszą uśmiech na twarzy i wewnętrzną radość. Dla niektórych bywają one nawet formą ucieczki od codziennej monotonności. Mogą być traktowane również jako chwila odprężenia. Często są po prostu możliwością spędzenia czasu ze swoją rodziną lub znajomymi. Chociaż to sam produkt jest najważniejszą przyczyną zainteresowania konsumentów, jednak do kolejnego zakupu przyczynia się jakość szeroko rozumianej obsługi Klienta.
Dlatego wygląd metki, zawieszki bądź etykiety, ma olbrzymie znaczenie. Ładna, niestandardowa, estetyczna etykieta przyciąga wzrok i wywołuje pozytywne skojarzenia. Te zaś pozwalają zachować w pamięci wszystkie przyjemne doznania związane z zakupem. Pamiętając, zachowujemy pozytywny wizerunek producenta i chętniej zwrócimy uwagę na jego produkty w przyszłości. Etykieta produktowa jest nie tylko nośnikiem podstawowych informacji. Może być bardzo efektywnie działającą wizytówką, która pozostawi u nas miłe wrażenie o zakupach produktów danej marki. Dobra jakość zakupionych towarów sprawi, że w sklepach poszukiwać będziemy w zasadzie tylko tych opatrzonych etykietami preferowanych producentów.

Etykiety dla sprzedających przez internet

Z każdym rokiem rośnie ilość zakupów w sklepach internetowych. Czy zawieszki produktowe mają znaczenie dla zwiększenia obrotu? Widzimy je przecież dopiero po rozpakowaniu przesyłki. Ich widok może być dla odbiorcy zupełnie obojętny. Może również wywołać bardzo pozytywne wrażenie. Wiele zależeć będzie od wyglądu dołączonej metki. Każdy lubi dostawać ładne prezenty, a każda przesyłka z zakupami jest przecież jak prezent, który sobie sprawiamy. Ładna etykieta przypięta do produktu zachęca do jej zachowania wraz z paragonem. Paragon przypięty do sztywnej etykiety ułatwia jego przechowywanie w celach gwarancyjnych. Wygląd metki przypomina o miłej chwili związanej z zakupem. Wszystkie pozytywne wrażenia wpływają na opinię o producencie i kupowaniu jego produktów. Dlatego etykiety produktowe powinniśmy traktować jak coś więcej, niż tylko nośniki podstawowych informacji o wyrobie, jego użytkowaniu i pielęgnacji.

Metki do ubrań dla kolekcjonerów i nie tylko

Wyroby poligraficzne nierzadko stają się elementem kolekcjonowania. Ludzie kolekcjonują praktycznie wszystko - etykiety produktowe również. Taki sposób przedłużania żywotności metki dopinanej do towaru zwiększa szanse na utrwalanie pozytywnego wizerunku firmy. Warto zaprojektować i zamówić rzucającą się w oczy, ładną etykietę dla naszych produktów, bo to będzie wizytówka naszej firmy, którą prześlemy Klientowi.

Metka w jednolitym systemie identyfikacji wizualnej


Jeśli zadbasz o atrakcyjne i fachowe opracowanie Twojej metki to otrzymasz dodatkową korzyść. Uzyskasz efektowny motyw, który będziesz zamieszczał na dowolnych gadżetach. A Twoi Klienci - aktualni i przyszli - będą chętnie używać Twoich

koszulek, kubków, czapek...

Stając się w ten sposób najlepszymi ambasadorami Twojej Marki

Brzmi świetnie. Prawda?


 

Metki do ubrań, zawieszki produktowe jako motyw nadruku na koszulkach i kubku
Możesz zamieścic swoje zawieszki produktowe i metki na kubkach i koszulkach
Metki do ubrań z papugą
Metka do ubrań z pieskiem

Informacje kontaktowe

tel. +48 89 542 51 14
kom. +48 694 668 186
sir@bib.com.pl


Agencja BiB, 10-699 Olsztyn
ul. Zakole 17

Copyright@StrefaZysku.eu